Chromatics.

3/20/2016

Na začátku článku bych se ráda omluvila za mojí menší aktivitu na blogu, nešel mi počítač a já nechtěla vydávat nekvalitní články, to radši žádné.
Jak ale název článku zní, dnešní post je inspirovaný portlandskou hudební skupinou Chromatics, o které jsem se dozvěděla docela nedávno a zamilovala jsem si je okamžitě. Celý jejich způsob vystupování je inspirován osmdesátými lety, prostě retro jak má být! A protože jednoduchých fotek mám na blogu až až, rozhodla jsem se udělat pro dnešek trochu něco jiného. A s výsledkem jsem spokojená (/^▽^)/

PS: 27.3. jedu na World Of Dance do Belgických Antverp, což absolutně úžasný! Na WOD jsem se chtěla vždycky alespoň jet podívat a teprve zúčastnit se ho? Neuvěřitelný. Pokud by to šlo, ráda bych o tom udělala později článek. Uvidíme :)


shoes Baťa
coat ZOOT
jeans Topshop
bag ASOS
sweater ?

You Might Also Like

14 comments

 1. Moc pekné fotky :D
  Môj blog: Girl with pink nails
  Srdečne Vás pozývam na moju GIVEAWAY

  ReplyDelete
 2. Wow, tretia fotka sa mi naozaj páči, tá je veľmi pekná. A páčia sa mi tam tie lúče fotky pôsobia chladno a zároveň teplo.

  ReplyDelete
 3. Lovely pictures! I love the snow
  http://lailusiondenina.blogspot.com.es/

  ReplyDelete
 4. Hezké fotečky! WOD závidím ,-) Budu se těšit na čláenk a držím palce!
  Meet My Lovely World

  ReplyDelete
 5. Cool coat and awesome pictures! Love the mood you've created with them.

  My blog: BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 6. krasne fotky ale ja sa tesim uz na jar:)


  Pozyvam na mega GIVEAWAY o Rimmel, Niveu a ine, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/03/giveaway-bioderma-nivea.html

  ReplyDelete

Like us on Facebook

Flickr Images

Subscribe